GEBZE YUNUS EMRE ORTAOKULU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GEBZE YUNUS EMRE ORTAOKULU

Eğitim şart...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Moderatör görevleri ve yapabilecekleri
Profil bilgileri,resim ve imza EmptyPtsi 08 Şub. 2010, 03:50 tarafından meroş

» - Utangaç -
Profil bilgileri,resim ve imza EmptySalı 01 Eyl. 2009, 23:14 tarafından tuğçe140

» Leylak.....
Profil bilgileri,resim ve imza EmptyPaz 05 Tem. 2009, 22:55 tarafından şair-yürek

» ..TaVuK NEDİR?..
Profil bilgileri,resim ve imza EmptyÇarş. 24 Haz. 2009, 05:03 tarafından tuğçe140

» IRMAK NEDİR?
Profil bilgileri,resim ve imza EmptyPtsi 25 Mayıs 2009, 00:49 tarafından tuğçe140

» cibilliyetsiz
Profil bilgileri,resim ve imza EmptySalı 10 Şub. 2009, 02:10 tarafından tuğçe140

» Ö- ÖSS nedir
Profil bilgileri,resim ve imza EmptySalı 10 Şub. 2009, 02:00 tarafından tuğçe140

» ......100.ÜYE............
Profil bilgileri,resim ve imza EmptyPaz 01 Şub. 2009, 05:23 tarafından meroş

» Madalya neye göre veriliyor?
Profil bilgileri,resim ve imza EmptyPaz 01 Şub. 2009, 02:19 tarafından cinaka_admin

En iyi yollayıcılar
şair-yürek
Profil bilgileri,resim ve imza Vote_lcapProfil bilgileri,resim ve imza Voting_barProfil bilgileri,resim ve imza Vote_rcap 
cinaka_admin
Profil bilgileri,resim ve imza Vote_lcapProfil bilgileri,resim ve imza Voting_barProfil bilgileri,resim ve imza Vote_rcap 
meroş
izmirli/gamze
fikoş
semih
tuğçe140
devrim
azize
burak9
Anket
SBS hakkında ne düşünüyorsun?
Başaracağım
Profil bilgileri,resim ve imza Vote_lcap29%Profil bilgileri,resim ve imza Vote_rcap
 29% [ 4 ]
Başarmak istiyorum ama ne olur bilemem
Profil bilgileri,resim ve imza Vote_lcap43%Profil bilgileri,resim ve imza Vote_rcap
 43% [ 6 ]
Kendime güvenmiyorum
Profil bilgileri,resim ve imza Vote_lcap14%Profil bilgileri,resim ve imza Vote_rcap
 14% [ 2 ]
Korkuyorum
Profil bilgileri,resim ve imza Vote_lcap14%Profil bilgileri,resim ve imza Vote_rcap
 14% [ 2 ]
Üzerimde aile baskısı var
Profil bilgileri,resim ve imza Vote_lcap0%Profil bilgileri,resim ve imza Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 14
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Cinaka adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde GEBZE YUNUS EMRE ORTAOKULU adresi saklayın ve paylaşın
Ortaklar

Profil bilgileri,resim ve imza

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
1 2
cinaka_admin
Admin
Admin
cinaka_admin

Yaş : Kayıt tarihi : 16/09/08 Mesaj Sayısı : 350 Nerden : Olduğum yerden... Lakap : ÖDK
3 4

Profil bilgileri,resim ve imza Vide
MesajKonu: Profil bilgileri,resim ve imza Profil bilgileri,resim ve imza EmptyÇarş. 01 Ekim 2008, 08:11

Üyelerimiz profil başlığından bilgilerini yazarsa daha eğlenceli bir forum oluşturulabilir.Örneğin doğum gününüzü yazarsanız kutlarız ya da tuttuğunuz takımı hatta lakabınızı yazabilirsiniz.İsterseniz kullanıcı resminizi oluşturabilirsiniz...İmza kısmına sevdiğiniz bir sözü yazarsanız her mesajınızda görülebilecektir.
İyi eğlenceler...
http://cinaka.tr.gg
1 2
meroş
Forum Uzmanı
Forum Uzmanı

Yaş : 26 Kayıt tarihi : 07/10/08 Mesaj Sayısı : 337 Nerden : BiLmiyorum Lakap : Kara Kız
3 4

MesajKonu: Geri: Profil bilgileri,resim ve imza Profil bilgileri,resim ve imza EmptyPerş. 09 Ekim 2008, 03:50

öretmenim ben anlamadım nasıl olacak
http://www.sibel-meryem.tr.gg
1 2
cinaka_admin
Admin
Admin
cinaka_admin

Yaş : Kayıt tarihi : 16/09/08 Mesaj Sayısı : 350 Nerden : Olduğum yerden... Lakap : ÖDK
3 4

MesajKonu: Geri: Profil bilgileri,resim ve imza Profil bilgileri,resim ve imza EmptyPerş. 09 Ekim 2008, 07:00

meroş demiş ki:
öretmenim ben anlamadım nasıl olacak

Tatlı kızım önce giriş yapacaksın ismin ve şifrenle sonra yukarda Arama-Üye listesi-profil falan yazıyor profil yazan yere tıklarsan yapabilirsin.
1 2
meroş
Forum Uzmanı
Forum Uzmanı

Yaş : 26 Kayıt tarihi : 07/10/08 Mesaj Sayısı : 337 Nerden : BiLmiyorum Lakap : Kara Kız
3 4

MesajKonu: Geri: Profil bilgileri,resim ve imza Profil bilgileri,resim ve imza EmptyÇarş. 17 Ara. 2008, 04:53

ama ıcQ numarsı felan var onlar ne yazmayınca bişi bişi arayacaksınız dıyo
http://www.sibel-meryem.tr.gg
1 2
cinaka_admin
Admin
Admin
cinaka_admin

3 4

MesajKonu: Geri: Profil bilgileri,resim ve imza Profil bilgileri,resim ve imza EmptyÇarş. 17 Ara. 2008, 10:55

meroş demiş ki:
ama ıcQ numarsı felan var onlar ne yazmayınca bişi bişi arayacaksınız dıyo
onları yazmana gerek yok

Profil bilgileri,resim ve imza

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası